START PRAHA

Úspěchy lukostřeleckého oddílu

Image

Terénní lukostřelba 2019

27. Mistrovství republiky v terénní lukostřelbě dospělých a dorostu
10. Mistrovství republiky v terénní lukostřelbě žactva
Liga družstev v terénní lukostřelbě
Poháru ČLS v terénní lukostřelbě

Image

Terčová lukostřelba 2019

84. Mistrovství republiky v terčové lukostřelbě dospělých a dorostu
27. Mistrovství republiky v terčové lukostřelbě žactva
Přebor republiky v terčové lukostřelbě žactva do 10 let
Liga družstev reflexních a kladkových luků
Pohár ČLS v terčové lukostřelbě

Image

Halová lukostřelba 2019

29. Mistrovství republiky v halové lukostřelbě dospělých
Zde
29. Mistrovství republiky v halové lukostřelbě dorostu
Zde
28. Mistrovství republiky v halové lukostřelbě žactva
Zde

Image

Terénní lukostřelba 2017

Mistrovství Evropy v terénní lukostřelbě 2017
26. Mistrovství republiky v terénní lukostřelbě dospělých a dorostu
18. Mistrovství republiky v terénní lukostřelbě žactva
Liga družstev v terénní lukostřelbě
Poháru ČLS v terénní lukostřelbě

Image

Terčová lukostřelba 2017

83. Mistrovství republiky v terčové lukostřelbě dospělých a dorostu
26. Mistrovství republiky v terčové lukostřelbě žactva
Přebor republiky v terčové lukostřelbě žactva do 10 let
Liga družstev reflexních a kladkových luků
Pohár ČLS v terčové lukostřelbě

Image

Halová lukostřelba 2017

27. Mistrovství republiky v halové lukostřelbě dospělých a dorostu
kvalifikace
o 1. místo RL ženy – Jindřiška Vaněčková
o 1. místo HL ženy – Martina Macková
o 1. místo HL muži – František Hadaš ml.
o 3. místo HL ženy – Pavla Hadašová
o 3. místo RL kadetky – Zuzana Škarková - host

eliminace
o 1. místo RL ženy – Jindřiška Vaněčková
o 1. místo KL muži – Martin Vaněk
o 1. místo RL junioři – Vojtěch Chochola
o 2. místo HL ženy – Martina Macková
o 2. místo RL kadetky – Zuzana Škarková – host
o 3. místo HL muži – František Hadaš ml.
o 4. místo RL ženy – Eliška Koťátková
o 4. místo RL muži – Oldřich Hašek
o 4. místo HL ženy – Pavla Hadašová

eliminace soutěže družstev
o 1. místo oddílové družstvo HL muži
ve složení Martina Macková, Pavla Hadašová a František Hadaš ml.
o 2. místo oddílové družstvo RL ženy
ve složení Jindřiška Vaněčková, Eliška Koťátková a Zuzana Škarková

25. Mistrovství republiky v halové lukostřelbě žactva
kvalifikace
o 1. místo RL starší žáci – Jonáš Čábelka
o 3. místo RL starší žákyně – Eliška Hrabáková
o 3. místo RL mladší žákyně – Tereza Veverková
eliminace
o 2. místo RL mladší žákyně – Tereza Veverková
o 4. místo RL starší žáci – Jonáš Čábelka
eliminace soutěže družstev
o 3. místo oddílové družstvo RL starší žákyně
ve složení Eliška Hrabáková, Tereza Mundlová, Adéla Čížková a Sára Malinská
o 4. místo oddílové družstvo RL starší žáci
ve složení Čábelka Jonáš, Heřmánek František a Ondřej Martínek
o 4. místo oddílové družstvo RL mladší žákyně
ve složení Tereza Veverková, Sára Votřelová a Meda Čapková

Liga a přebor oddílových družstev v halové lukostřelbě
o 2.místo - ligová soutěž - družstvo RL ženy
o 3.místo - ligová soutěž - družstvo RL muži
o 2.místo - soutěž přeboru - družstvo žáků RL „A“– průběžné pořadí
o 11.místo - soutěž přeboru - družstvo žáků RL „B“– průběžné pořadí
o 2.místo - soutěž přeboru - družstvo RL muži
o 1.místo - soutěž přeboru – smíšené družstvo HL „A“– průběžné pořadí
o 3.místo - soutěž přeboru – smíšené družstvo HL „B“– průběžné pořadí

Pohár ČLS v halové lukostřelbě